Kırklareli Kırtasiye
Buradasınız: Anasayfa / BLOG
5 Eylül 2019, Perşembe
Kırklareli Kırtasiye
Ofislerin kağıtları kalmadığı, kalemlerinin tükendiği ya da farklı sarf malzemeler gerekli olduğunda kırtasiye ürünleri ön plana çıkar.
Kırklareli Kırtasiye

Ofislerin kağıtları kalmadığı, kalemlerinin tükendiği ya da farklı sarf malzemeler gerekli olduğunda kırtasiye ürünleri ön plana çıkar. Kırtasiye malzemelerinin önde gelen firmalarından Trakya Baskı Merkezinde satışa sunulan, birbirinden farklı sarf malzeme, araç ve gereç, günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Ofisinizde, evrak işlerinizin dosyalanmasında, masanızda, toplantı odalarında, evinizde çocuğunuzun çalışma masasının üzerinde, vazgeçilmez ürünler olan kırtasiye ürünleri, evrak işlerinin daha kolay gerçekleştirilmesini sağlarken, işinizde ve evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm kırtasiye ürünleri, geniş bir yelpazeye yayılır.

 

Kırtasiye Malzemeleri Nelerdir?

 

Kırtasiye malzemeleri, birbirinden farklı ürünlerden oluşur. Kalemlerden ataçlara, defterlerden, zımbalara, yazıcı kağıtlarından mürekkep ve daha fazlası ürün, kırtasiye malzemelerini oluşturur. Aynı zamanda okul çağındaki çocukların çanta ve beslenme çantaları, suluk kapları, çocuk makasları, çıtçıtlı dosyalar, telli dosyalar, sunum dosyaları, boyama kalemleri, hesap makineleri, renkli post-it kağıtlar, hediyelik eşyalar ve daha nice ürün, kırtasiye malzemelerini oluşturur.

Kırtasiye Ürünü Çeşitleri Nelerdir?

 

Odanızda, ofisinizde, evde kullanabileceğiniz birçok farklı kırtasiye malzemesi vardır. Zarflar, yazı araçları, yazıcı mürekkepleri ve daha birçok ürün, kırtasiye ürünlerini oluşturur.

 

En sık kullanılan kırtasiye ürünleri:         

* Yazılarınızı ahenk içinde yazmanız için kalem ve yazı gereçleri         

* Notlarınızı tutmanız için defter ve bloknotlar         

* Çocuklarınızı büyüleyecek boya kitapları ve kalemleri         

* Ergonomik sırt çantaları ve mataralar         

* Evraklarınızın dosyalanacağı klasörler         

* Yazıcılarınız için birinci sınıf kâğıt ürünleri         

* Hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz kaliteli yapıştırıcı ürünleri         

* Planlarınızı yapacağınız ya da toplantılar için tahta ve panolar         

* Masaüstü gereçleri         

* Resmi ve ticari evraklar

Kırtasiye sektörü, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda, sizlere en iyi hizmeti sunmak için, ofis ortamınız için gerekli olan tüm malzemeleri sunuyoruz.

 

Öğrenciler İçin Kırtasiye Ürünü Çeşitleri

 

Sadece iş dünyasında değil, eğitim dünyasında da vazgeçilmez birçok farklı kırtasiye ürünü çeşidi bulunur. Öğrencilerin çalışma ortamının üst seviyede verimlilik sağlaması için, en önemli kırtasiye gereçleri ve ofis malzemeleri bulunur.         

* Defterler ve bloknotlar         

* Bloknotlar         

* Konsept defterler         

* Çanta ve mataralar         

* Kalem kutuları         

* Boya kalemleri

Öğrencilerin sınavlara çalışırken, önemli yerleri işaretleyebilecekleri fosforlu kalemlerin yanında, en güzel yazılarını yazacakları, not tutacakları birbirinden farklı uçlu kalemler ve kurşun kalemler de yine öğrencilerin zevkine ve beğenisine sunulur.

Çalışanlar İçin Kırtasiye Ürünü Çeşitleri

 

İş dünyasında da kırtasiye ürünlerinin vazgeçilmez olduğu bir gerçektir. Kağıtlar, zımbalar, dosyalama araçları, kalemler, not kağıtları vs. birçok kırtasiye ürünü, bir ofisin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

 

Bir ofis için vazgeçilmez 10 kırtasiye ürünü:         

* Farklı çaplarda uca sahip uçlu kalemler         

* Notlarınızı vurgulamak için keçeli ve fosforlu kalemler         

* Not tutmak için tükenmez kalemler         

* Evladiyelik dolma kalemler         

* Dosya ve klasörler         

* Masaüstü gereçleri         

* Kâğıt ürünleri         

* Ölçü ve çizim malzemeleri         

* Ajanda ve takvim

 

Ofislerde en çok gerekli olan malzemeler içinde; kare, pencereli diplomat, torba, mukavva ve silikonlu zarf çeşitleri de vardır.

 

Kırtasiye Ürünlerinin Fiyatları

 

İster öğrenci olsun ister iş dünyasında olsun, kullanılan kırtasiye malzemeleri fiyatları geniş fiyat aralığına sahiptir. Marka ürünlerin yanında alternatif ürün malzemelerinin de bulunduğu kırtasiye ürünleri; içinde kullanılan malzemeler, markalar açısından da fiyatlarında değişkenlik gösterir.

 

 Kırtasiye Malzemeleri Nasıl Seçilir?

 

Ofislerde, okul ve evlerde kullanılan kırtasiye malzemeleri, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak ürünlerdir. Kullanılan defterler, kalemler, not kağıtları ve diğer sarf malzemeler, kullanımı kolay ve işinizi kolaylaştıran malzemeler olarak tasarlanır. Okula giden çocuklarınızın, eğitim hayatlarında kullanabileceği kırtasiye ürünleri, yaş gruplarına göre seçilirken, ofis ya da evde kullanılacak kırtasiye malzemeleri, ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak, teknik özelliklere ve fonksiyonlara sahip ürünlerden tercih edilir. İster ofiste ister evde ya da eğitim gören çocuğunuz için tercih edilecek tüm kırtasiye ürünleri, uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle, kırtasiye sektörünün büyük firması Nezih mağazalarında satışa sunulur. 

Buradaki linkte tıklayarak sitemizi inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın